ART / Lithographs / Litograph in colors 11709111
nr 1170 9111
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), Sweden. "Frö", signed, numrerad 116/250, sheet: 90x63 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. "Frö", signerad, numrerad 116/250, bladets mått: 90x63 cm
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
600
SEK 600
Monday Mars 19 2018
at 18:49:45
400 kr
500 kr
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Peter Dahl (f. 1934)